Koleston Perfect

Історія успіху Koleston Perfect вимірюється десятиліттями. У 1950 році компанія Wella випустила першу в світі кремоподібну фарбу для волосся. З тих самих пір Koleston Perfect є торговою маркою фарби для волосся, незамінною для 180 000 салонів краси в усьому світі, і що не має рівних, що стосується якості, приголомшливого розмаїття відтінків, насиченості і стійкості кольору, покриття сивини, простоти і надійності отримання бажаного результату.

Інновації, сервіс, фундаментальні знання і величезний досвід відрізняють Wella від фірм-конкурентів. Сьогодні у Вас є нова крем-фарба Koleston Perfect з удосконаленою формулою для одержання дійсно бездоганних результатів.

Чисті натуральні

Автентичні, блискучі, бездоганні

Підкреслюють природну пишність волосся. Чисті Натуральні відтінки пробуджують прагнення до природного. Відтіняють красу натурального кольору волосся, привносячи блиск і гармонію. Спектр Чистих Натуральних тонів простягається від світлих відтінків переливаються до шовковистих і блискучих чорних кольорів з чудовим покриттям сивини.

НОВЕ ЗАХОПЛЕННЯ ЧИСТИМИ натуральним образами

Ідеальне рішення для жінок, які надають значення елегантній натуральності. Для тих, хто в захваті від м'якого шовковистого доглянутого волосся.


Насичені натуральні

Ніжні, ВИШУКАНІ, Елегантні

Модні, елегантні акценти лежать в основі ефектного образу. Спектр Насичених Натуральних тонів включає всі відтінки для створення рафінованих розкішних кольорів. Природний колір волосся зберігає свою самобутність, стаючи більш глибоким і сяючим. НОВИЙ ОБРАЗ - витонченість і природний
Кольорове рішення для сучасних, впевнених жінок, які хочуть підкреслити свій елегантний та жіночний стиль. Для тих, хто слідує моді, віддаючи перевагу натуральним відтінкам.

Яскраві червоні

Експресивні,  ДИВОВИЖНІ

Чарівні червоні відтінки створені для тих, хто любить виділятися. Яскраві Червоні - це екстравагантні кольори, що підкреслюють неповторну індивідуальність свого власника. Дарують волоссю особливу виразність і неповторний шарм. Група Яскравих Червоних тонів включає повний спектр динамічних та експресивних червоних відтінків: від іскристих мідних до насиченим червоних і глибоких фіолетових кольорів. Інтенсивні червоні нюанси з піразол Р5, які легко впізнати по наявності логотипу Р5 на упаковці, сьогодні ще більш довговічні, ніж раніше. Більш стійкі до 15%! 

Виразні кольори з яскравим ХАРАКТЕРОМ

Для захоплених натур, що прагнуть підкреслити свій самобутній стиль за рахунок блискучої виразності кольору волосся.

Глибокі коричневі

ЗАГАДКОВІ, Хвилюючі, багатообіцяючі

Багата на нюанси коричнева гамма додає очам м'яку бархатистість, а кольору обличчя - світіння. Глибокі Коричневі відтінки п'янять не гірше хорошого коньяку, відрізняючись терпкістю прянощів і апетитністю шоколаду. Спектр коричневих тонів включає як теплі, так і переливчасті холодні відтінки з розкішним блиском, які виглядають так само дорого, як хутрове манто.

Ласощі для справжніх гурманів КОЛЬОРУ

Для тих, хто віддав своє серце коричневим кольорами раз і назавжди: містичним, модним і хвилююче сексуальним.

Спеціальні блонди

ЩЕ БІЛЬШ спокусливі - ще більш ніжні

Світлі відтінки - на гребені модної хвилі, і кожен з них неповторний. Саме такими є нюанси Special Blonde. Дана група тонів складається з сліпучих світлих кольорів: прозорих і чистих, теплих і холодних. Special Blonde - творча підгрупа в портфоліо Koleston Perfect, розроблена для різних варіацій на тему блонд. Включає дев'ять відтінків для м'якого освітлення волосся до п'яти ступенів, що дозволяють одержувати чисті і променисті світлі кольори.

РОМАН В СТИЛІ Блонд.

Для жінок, які мріють додати до натурального темного волосся шарм блискучих світлих акцентів. Для тих, хто бажає освітлити волосся, повністю або частково, і приділяє особливу увагу його захисту. Для тих, кому важливий результат: переливається, блискучий, динамічний.


SpecialMix

Провокаційні, ТВОРЧІ, УНІКАЛЬНІ

Відтінки Special Mix дарують професіоналам найширші можливості. Незвичайні яскраві акценти привертають загальну увагу завдяки сміливому поєднанню кольорів і креативним технікам фарбування. Special Mix - космічний калейдоскоп для створення фантастичних результатів.Нюанси Special Mix - це творчість без кордонів. Використовуючи їх в чистому вигляді або змішуючи, майстер може втілити в життя будь-які кольорові фантазії клієнтів салону

ДЛЯ яскравих індивідуальностей І ОСОБЛИВОГО СТИЛЮ

Граючи з цими тонами, можна створити будь-який спосіб, довівши, що колір волосся - це найкращий спосіб самовираження. І щоб ніхто не подумав, що життя - це нескінченні сірі будні!

Замовити дзвінок