Про салон

Про салон

Ми розташовані в самому центрі старовинного Львова, на вулиці Друкарській.

Поряд – площа Ринок, ратуша, аптека-музей. Ми працюємо з 1999 року, і весь час докладаємо максимум зусиль для того, щоб здійснилась мрія кожної людини – бути щасливою і задоволеною, адже доглянуте волосся, здорові нігті – шлях до гармонії. 

Ми пропонуємо всі види перукарських послуг: стрижки, вечірні, весільні зачіски, фарбування, мілірування, колорування, тонування, догляд за волоссям, корекцію (камуфлювання) сивини у мужчин, "стійке вкладання" волосся, манікюр, покриття нігтів гель-лаком,  парафінотерапія рук, педикюр, воскову та цукрову депіляцію, косметоглогічні послуги, візаж, безболісне проколювання вух. Ми використовуємо виключно високоякісні матеріали з ретельним дотриманням технології. Наші послуги доступні для широкого кола відвідувачів. Ми знаємо: якість обслуговування – це наша найкраща реклама.

Наш салон працює на професійній косметиці Wella Professionals, Goldwell, Peggy Sage - Paris, OPI, Cucco, Baehr, dr. Kraut, BeautyHall, Demax.

Всі послуги виконуються з допомогою високоякісних препаратів з повним дотриманням технологічного процесу: це обов’язкове застосування шампунів по типу волосся, бальзамів, стабілізаторів фарби і хімічної завивки.

При вкладанні волосся використовуються препарати з захисною дією від гарячого повітря фену. 

Майстри нашого салону допоможуть Вам знайти свій індивідуальний образ, і в залежності від Ваших побажань втілять як класичні, так і найавангардніші ідеї.

В нашому салоні працюють досвідчені перукарі і спеціалісти по манікюру з досвідом роботи, Вони також постійно підвищують свою кваліфікацію на семінарах і майстер-класах.

Для зручності в салоні працює система попереднього запису клієнтів. Тел.(032) 297 56 36; +38 (050) 371 25 32

Ми будемо раді бачити Вас в якості постійних клієнтів.


Замовити дзвінок