WELLAPLEX - Відновлення структури волосся

WELLAPLEX - Відновлення структури волосся

WELLAPLEX - ЛІНІЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУРИ ВОЛОССЯ З OPTI pH SYSTEM

Радикальна зміна кольору волосся - сміливий та хвилюючий крок для кожної жінки. Сьогодні тільки 50% жінок, які б хотіли підкреслити свою красу фарбують волосся. Формули засобів, що гарантують максимально щадну дію на структуру волосся, стають для жінок ключовим фактором прийняття рішення про фарбування.

В результаті інноваційних розробок у Wella Professionals з'явився Wellaplex з системою OPTI pH, що гарантує захист та відновлення волосся. Тепер для жінок немає причини для хвилювання!

СКАЖИ КОЛЬОРУ "ТАК" РАЗОМ З WELLAPLEX!

WELLAPLEX рекомендується як ідеальний догляд, що відновлює волосся після хімічних процедур - фабування, завивки. Комплекс засобів на основі ексклюзивної технології OPTI-pH робить волосся сильнішим за рахунок відновлення зв'язків між кератиновими ланцюжками в їх структурі в процесі знебарвлення чи фарбування. Також WELLAPLEX може застосовуватись як самостійний сервіс по догляду та зміцненню структури волосся не під час фарбування.


Результат:

  • Відновлюються кератинові зв'язки, волосся набуває додаткової сили;
  • Система OPTI-pH сприяє оптимальному проникненню знебарвлюючих чи фарбуючих молекул в структуру волосся, гарантуючи чудовий результат;
  • Не потребує збільшення проценту окисника чи часу витримки.


Ціна

Назва 
ціна, грн.

WELLAPLEX 

1 мл - 26,00


Ціни наведено з рекламною метою,

Замовити дзвінок