WELLAPLEX - Відновлення структури волосся

WELLAPLEX - Відновлення структури волосся

WELLAPLEX - ЛІНІЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУРИ ВОЛОССЯ З OPTI pH SYSTEM

Радикальна зміна кольору волосся - сміливий та хвилюючий крок для кожної жінки. Сьогодні тільки 50% жінок, які б хотіли підкреслити свою красу фарбують волосся. Формули засобів, що гарантують максимально щадну дію на структуру волосся, стають для жінок ключовим фактором прийняття рішення про фарбування.

В результаті інноваційних розробок у Wella Professionals з'явився Wellaplex з системою OPTI pH, що гарантує захист та відновлення волосся. Тепер для жінок немає причини для хвилювання!

СКАЖИ КОЛЬОРУ "ТАК" РАЗОМ З WELLAPLEX!

WELLAPLEX рекомендується як ідеальний догляд, що відновлює волосся після хімічних процедур - фабування, завивки. Комплекс засобів на основі ексклюзивної технології OPTI-pH робить волосся сильнішим за рахунок відновлення зв'язків між кератиновими ланцюжками в їх структурі в процесі знебарвлення чи фарбування. Також WELLAPLEX може застосовуватись як самостійний сервіс по догляду та зміцненню структури волосся не під час фарбування.


Результат:

  • Відновлюються кератинові зв'язки, волосся набуває додаткової сили;
  • Система OPTI-pH сприяє оптимальному проникненню знебарвлюючих чи фарбуючих молекул в структуру волосся, гарантуючи чудовий результат;
  • Не потребує збільшення проценту окисника чи часу витримки.


Ціна

Назва 
ціна, грн.

WELLAPLEX. 

як додаток до пслуги фарбування волосся Wella Professionals

як додаток до послуги висвітлення волосся Wella Professionals

як додаток до послуги хімічної завивки волосся Wella Professional


+89,00

+193,00

+297.00Ціни наведено з рекламною метою,

Замовити дзвінок