Хімічна завивка

Хімічна завивка

Не багатьох представниць прекрасної статі природа обдарувала пишними кучерями. Але чарівні кучері підходять практично всім - вони роблять риси обличчя жінки більш м'якими, додаючи їм жіночність . І для тих, хто хоче завжди мати красиву зачіску, з волоссям, яке в’ється, є чудовий вихід - хімічна завивка, яка може повністю змінити імідж жінки і приховати деякі недоліки форми обличчя.

Звичайно, це вже зовсім не та хімічна завивка, яка і волосся псувала і вигляд мала зовсім непривабливий. На даний час в області хімічного способу завивання волосся відбувся грандіозний переворот, який дозволив нам запропонувати зовсім нову послугу зі старою назвою, яка дає можливість імпровізувати з завивкою від найдрібнішого до великого завитка. Від колишньої хімії залишився тільки принцип хімічного завивання волосся, що грунтується на видозміні структури волосся. Найновіші косметичні препарати виключають не тільки небезпеку пошкодження волосся при хімічному завиванні, але і навпаки, сприяють нормалізації його стану. Особливо це стосується WELLA, що і стало основою нашого вибору препарату для хімічної завивки 

Ціни

Назва послуги
ціна, грн

Вартсть хімічної завивки на короткому волоссі засобом "Curl It" (Wella Professional)

від 200,00*

Вартість "нейтральної" хімічної завивки преміум класу  на короткому волоссі засобом "Evolution" (Goldwell)

від 680,00*

*без вартості вкладання

Хімічні завивки волосся ми виконуємо за допомогою найсучаснішої розробки - апарату Climazon2

Замовлення послуги у майстра не в робочий час, або у вихідний день майстра оплачується додатково (за попереднім погодженням).

Всі ціни надано з рекламною метою. Для уточнень звертайтесь до адміністратора.

Замовити дзвінок