HOMME Peggy Sage

PEGGY SAGE / Кульковий дезодорант антиперспірант

"Мій охоронець" 

Будьте впевнені в собі з цим антиперспірантом без вмісту спирту! Збагачений складниками, які нейтралізують бактерії, що викликають неприємний запах поту.

Об'єм: 50 мл

Ціна: 345.00 грн

PEGGY SAGE / Енергетичний гель для душу для волосся та тіла

"Пробуджуємось"

Прокинтесь з чудовим настроєм завдяки енергетичному гелю для душу від Peggy Sage. З приємним запахом, цей гель 2 в 1 ніжно очищує волосся та тіло. Надає м'якості волоссю та легкості розчісування.

Об'єм: 200 мл

Ціна: 519.00 грн

PEGGY SAGE Гель для гоління високого ступеню захисту

"Супер точне гоління"

Гель для гоління висоеого ступеню захисту перетворюється в ультра щільну та густу піну, кфективно захищає вашу шкіру. Збагачений антибактеріальними, зволожуючими та пом'якшуючими компонентами (алое вера, гліцерин, чорна орхідея, перцева м'ята). Забезпечує неперевершене козання та ефективно захищає від агресії леза. Для запобігання почервонінь, подразнень та мікро порізів.

Об'єм: 150 мл

Ціна: 339.00 грн

PEGGY SAGE / Заспокійливий флюїд після гоління

"Захист від вогню"  

Без вмісту спирту, цей нежирний флюїд знімає відчуття печіння, що викликане голінням, заспокоює подразнення для ідеального відчуття комфорту. Шкіра м'яка та еластична відчуття стягнутості та почервоніння щезають. 

Екстракт винограду + вітамін Е знімають подразнення та заспокоюють. Бісабол заспокоює та пом'якшує. Аллатонін зволожує та заспокоює.

Об'єм: 100 мл

Ціна: 627.00 грн

Замовити дзвінок