Нарощування нігтів

Нарощування нігтів

Для моделювання (нарощування) нігтів у нашому салоні використовуються гелі та смоли марки LCN Висока кваліфікація наших фахівців і оптимально підібрані для роботи матеріали дають можливість створювати красиві і міцні штучні нігті, підбираючи оптимальний спосіб моделювання (нарощування) нігтів індивідуально для кожного клієнта.  Матеріали для моделювання (нарощування) нігтів LCN відрізняються від усіх представлених на ринку своєю якістю і створені для вимогливих клієнтів, які дбайливо ставляться до свого здоров'я.  Ці високоякісні матеріали розроблені з урахуванням анатомії і фізіології натуральних нігтів і абсолютно безпечні для них. Вони не агресивні, не мають запаху.  Еластичність цих матеріалів порівнювана з еластичністю натуральних нігтів, тому вони довше носяться на натуральних нігтях.

Гель - це принципово нове покриття для нігтів. Хімічно розроблений полімер функціонує майже так само, як природний ніготь. Він не запечатує і не пригнічує біологічну систему нігтя, дозволяє йому дихати  У сучасних гелевих системах нарощування і моделювання нігтів використовуються бескіслотні матеріали, що найбільш безпечно для природніх нігтів. Цей вид нарощування рекомендується виконувати на тіпсах, тому що вони надають додаткову міцність гелю і особливо ефективні у випадках, коли природний ніготь не має вільного краю.  Нарощування гелем виконується і на формах - але в цьому випадку штучні нігті створюються невеликої довжини .

Гель, нанесений на нігтьову пластину, твердне під дією ультрафіолетових променів й утворює міцне еластичне покриття, схоже за структурою з натуральним нігтем . Але на відміну від акрилу нарощування не може виправити можливі природні недоліки нігтів, і тому вимагає гарної основи з натуральних нігтів.

Догляд за нігтями

Після нарощування нігті вимагають дбайливого догляду. Наприклад, домашню роботу бажано виконувати в гумових рукавичках, щоб обмежити контакт з побутовими хімічними засобами. Штучні нігті можна фарбувати звичайними лаками, знімати які рекомендується безацетоновими рідинами на масляній основі . Великою перевагою всіх штучних нігтів є те, що покриття звичайним лаком тримається протягом місяця і не стирається, поки Ви самі не захочете його відновити. При бажанні штучні нігті можна підпилювати дрібноабразивними (ні в якому разі не залізними!) пилками і шліфувати.

Правильно проведене нарощування, а в подальшому корекція та зняття штучних покриттів не завдають ніякої шкоди природним нігтям!

Ціни

Назва послуги
ціна, грн

Моделювання (гелеве нарощування нігтів) (LCN)

350,00

Заміна одного нігтя (LCN)

35,00

Корекція нігтів гелем (LCN)

195,00

Корекція одного нігтя гелем (LCN)

35,00

Зняття нарощених нігтів

120,00

+Френч покриття (LCN)

35,00

Всі ціни наведено з рекламною метою.

Замовити дзвінок